specjaliści

w outsourcing IT dla firm i przedsiębiorstw

Firma Mati-Soft świadczy następujące usługi związane z pełną obsługą informatyczną firm, jak i instalacją oraz zarządzaniem sieciami komputerowymi:

  • projektowanie, instalacja i konfiguracja zaawansowanych i prostych sieci komputerowych,
  • rozbudowa i renowacja istniejących sieci komputerowych z przestarzałą lub zaniedbaną infrastrukturą,
  • instalacja i konfiguracja bezpiecznych serwerów w oparciu o renomowane oprogramowanie,
  • administracja serwerami i sieciami komputerowymi ( w tym również administracja zdalna),
  • instalacja i konfiguracja Internetu przewodowego i bezprzewodowego,
    instalacja zasilaczy UPS – urządzeń gwarantujących pracę sieci komputerowej i serwera w warunkach przerwania zasilania elektrycznego,
  • doradztwo w dziedzinie projektowania i budowy bezpiecznych sieci komputerowych.

Współczesnym świat wymusza konieczność szybkiej wymiany informacji oraz dostępu do danych niemal z każdego miejsca i o każdej porze. W takich warunkach funkcjonowanie większości firm bez sieci komputerowej jest praktycznie niemożliwe. Z kolei dobrze zaprojektowana i utrzymana sieć komputerowa gwarantuje bezawaryjną pracę w warunkach największego obciążenia jak również minimalizuje ryzyko strat wynikających z naruszenia i utraty danych lub przestojów sieci prowadzących często do paraliżu przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Mati-Soft oferuje pełen zakres usług w dziedzinie projektowania, budowy, konfiguracji i konserwacji przewodowych i bezprzewodowych niezawodnych sieci komputerowych jak również instalacji i administracji serwerami i sieciami komputerowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy wdrażania sieci począwszy od analizy Państwa potrzeb i wykonania projektu, poprzez położenie okablowania oraz instalację i konfigurację urządzeń sieciowych i oprogramowania serwerowego, a skończywszy na opiece serwisowej polegającej na administracji siecią wraz z serwerem.

Do budowy sieci komputerowych wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm charakteryzujące się niezawodnością przez wiele lat oraz zapewniające bezpieczeństwo i niezakłócony dostęp do wybranych zasobów. W oparciu o znakomity zespół inżynierów informatyków oraz doświadczenie nabyte podczas instalacji wielu sieci i serwerów działających z powodzeniem od lat, gwarantujemy dbałość o wszelkie detale i solidne wykonanie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług lub omówienia dogodnej dla Państwa formy współpracy zapraszamy do kontaktu z nami lub umówienia się na bezpłatne spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

zapraszamy

602 347 236
22 846 14 30

Ogólny info@matisoft.pl
Dział Handlowy sklep@matisoft.pl
Serwis serwis@matisoft.pl

Baleya 9
02-127 Warszawa

TWOJA KOLEJ
zadzwoń, napisz, przyjedź!